O společnosti   |   Nové! E-shop   |   Obchodní podmínky   |   Doprava   |   Platba   |   Kontakty

Detektory kovu Fisher

Fisher GoldBug Pro DP                             Příslušenství a doplňky


    Detektory kovu 
Detektory kovu Fisher                                     Příslušenství a doplňky ZDARMA !Fisher  je mezi detektory kovů 1. a vůbec nejstarší značkou na světě. Německý fyzik Dr. Gerhard Fisher znovuobjevuje princip detekce kovů a v roce 1931 zakládá v Californii, USA firmu Fisher Research Labs. Detektory kovu FISHER mají v oboru ten nejlepší zvuk a i po více než 80 letech patří mezi absolutní světovou špičku. Kvalitě svých detektorů věří firma natolik, že jako jediná v oboru poskytuje záruku 5 let.

Proč zakoupit detektor kovu FISHER právě od nás? Protože jsme od roku 1993 výhradní distributor této značky v ČR a SR a nabízíme nejlepší cenynejdelší záruku, jakož i plnou podporu výrobce zahrnující záruční i pozáruční servis a poradenství.

                              NAJDETE-LI KDEKOLI V ČR a SR CENY NÍŽŠÍ - VOLEJTE A MY VÁM NABÍDNEME CENU LEPŠÍ !


FISHER F11                    

 

 detektor-kovu-F11                        

Detektor Fisher F11 je novým základním modelem nové digitální F série. Nabízí grafické vyhodnocení na velkém a přehledném LCD displeji, diskriminaci, výběrovou Notch diskriminaci, 3- tónové rozlišení, 3 hledací režimy COIN, JEWELRY, ARTIFACT + bezpohybový Pinpoint s měřením hloubky. Na rozdíl od minulé 1-ciferné řady F2 a F4 má nastavitelnou hlasitost. Detektor je osazen sondou o průměru 19cm a váží méně než 1 KG. 

FISHER F22 a F44                   

 

  detektor-kovu-Fisher-F44 

Nové digitální detektory kovu Fisher F22 a Fisher F44 mají ve své cenové kategorii výborný výkon a hloubkový dosah a jsou VODOTĚSNÉ! Díky novému typu triangulární sondy mají i skvělé krytí terénu a dobrou separací / rozlišení kovů. Nabízí 3 přednastavené hledací režimy COIN, JEWELRY, ARTIFACT + nastavitelný CUSTOM s pamětí. Dále zde najdeme regulovatelnou hlasitost, 5 volitelných tónů a numerickou ID na velkém a přehledném displeji. Model Fisher 44 má kromě automaticky-pohybového ladění půdy i ladění manuální, větší 29x17cm sondu a osvětlitelný displej.

FISHER F5 / F5 DD                  Doplňky a příslušenství  ZDARMA

Detektor Fisher F5 

Fisher F5 představuje vrchol celé "1-ciferné F serie" detektorů Fisher založené na kombinaci analogové a digitální technologie. Detektor se vyznačuje dobrou stabilitou v zamořeném prostředí a velikou variabilitou nastavení jednotlivých funkcí a režimů.  Nově nabízíme i model Fisher F5 DD  v kombinaci se sondou 28cm DD, stejnou jakou má nejvyšší model F 75, která má větší výkon / dosah, separaci a krytí terénu. Vyzkoušejte detektor kovu Fisher F5 s větší sondou 28DD a uvidíte jak dobrý tento přístroj může být a jak hluboko dokáže jít !  

Fisher GOLDBUG          Sonda 5DD      

 Fisher GOLDBUG 

FISHER u nového modelu GOLDBUG se zdokonalil technologií pro předávání půdních a identifikačních informací. Jedná se o detektor kovů s vyjímečnou senzitivitou pro extrémně drobné předměty z barevných kovů jako je zlato, stříbro a bronz. Operační kmitočet 19kHz, pohybově automatické elektronické odladění půdy a unikátní ID systém s výborným algoritmem. Pinpoint na bezpohybové dohledávání/měření hloubky. Možnost výběru z různých kombinací sond - GOLDBUG Combo (2 sondy - Fisher 14cm DD + 25cm) a GOLDBUG Ultimite Set (2 sondy - Fisher 5DD + ULTIMITE 33 DD). Tato kombinace 2 dělá z tohoto detektoru naprosto univerzální detektor kovů, který ocení každý lovec pokladu na jakýkoli typ hledání a na jakékoli lokalitě.

Fisher GOLDBUG DP Pro          Sonda 11DD (28cm)       

Detektor Fisher GoldBug Pro DP

Nový detektor Fisher GOLDBUG Pro DP je vybaven zdokonalenou technologií pro předávání půdních a identifikačních informací. Jedná se o univerzální detektor kovů s vyjímečnými schopnostmi nacházet extrémně malé předměty ze zlata, stříbra, apod. Tomu odpovídá i provozní frekvence 19kHz, možnost manuálního i elektronického odladění půdy a unikátní ID systém s výborným algoritmem. Navíc je zde funkce Pinpoint na bezpohybové dohledávání/měření hloubky a sonda 28cm DD s výborným krytím a separací. Použít k detektoru se dá malá sonda 14cm DD, která je nedostižná v citlivosti na nejdrobnější předměty ze zlata, stříbra a bronzu.

FISHER F70 / F70 DD / F70 PRO   Sonda 11DD (28cm)                    

Fisher F70 a F70 DD Detektor Fisher F70 vychází z modelu F75 a jeho znakem je zcela nová 10" (25cm) eliptická sonda. Funkče se detektor velice podobá F75 a stejně jako tento detektor kovů pracuje na kmitočtu 13 KHz, díky čemuž má všechny předpoklady stát se levnější alternativou pro všechny typy hledání. Poradí si i s drobnými předměty o nízké elektromagnetické vodivosti a to včetně fragmentů zlata.

Nyní rovněž na výběr detektor FISHER F70 DD se sondou 28DD (28x13cm) a model F70 PRO se 2 sondami 25cm + 28DD

FISHER F75 V2.0                      Příslušenství a doplňky ZDARMA                

Detektor kovu Fisher F75

Nejnovější technologie od nejstaršího výrobce detektorů kovu na světě.
Detektor kovu FISHER F75 V2.0 má vynikající hloubkový dosah a skvělé rozlišení/ separaci. Velká podsvícená LCD obrazovka zobrazuje sloupkové grafy obsahů minerálů v půdě, intenzity signálu, jakož i procentuální fraf přesvědčivosti - důvěryhodnosti signálu. S novou verzí V2.0 přichází novinky jako super rychlý program FA, systém DST na eliminaci elektromagnetického rušení, díky kterému je detektor klidný i při vysoko nastavené citlivosti a Fe Tone systém na ztišování signálů železa.

 FISHER F75 Ltd V2.0            2 sondy (28DD a 14DD) + obaly displeje a baterií                 

Detektor kovu Fisher F75 LTD

Nový detektor kovu Fisher F75 Ltd V2.0 má oproti standardní F75 V2.0 lepší a výkonnější mikroprocesor zvyšující celkový výkon. 3 nové programy; super rychlý "FA", "bP -Boost Process" neboli zesilovac zvyšuje hloubkový dosah a "Cache Process" je určen na hledání velkých hlubokých předmětů jako beden, truhel, atd. V ceně je navíc i nová DD sonda 14 cm určená prohledání na lokalitách s velkou koncentrací drobného železa. Nové DST na ztišení rušení - elektromagnetických interferencí Fe Tone systém na ztišení tónů železa.

FISHER CZ-3D                           Příslušenství a doplňky ZDARMA

  Špičkový výkon a výbava - identifikační (ID), 4 -tónové zvukové rozlišení, měření hloubky, signalizace velkých předmětů a zesilování hlubokých signálů. Fisher CZ-3D jako vůbec první detektor kovu na světě začíná úspěšně využívat multifrekvenční princip. Od roku 1990 využívají detektory kovu FISHER řady CZ (první model s označením CZ-6) k vyhodnocování využívá 2 frekvence - 5 a 15 KHz a z nich pak i následné multifrekvenční liché násobky.

FISHER F19 Ltd                      NOVINKA !

Detektor_kovu_Fisher_F19_LTD Nejlepší Relic detektor na trhu. Poslední model firmy Fisher vyniká výbornou diskriminací a separací. Mezi technologické novinky patří Fe Tone Iron Audio na utlumení železných signálů a V-Break Disc System, pomocí něhož lze dle potřeby posouvat hranici tónového rozlišení mezi železem a barevnými kovy. Pracovní frekvence 19 KHz přináší bezkonkurenční citlivost na nejdrobnější kovové předměty s nízkou elektromagnetickou vodivostí jako je zlato a bronz. Praktický maskovací Camo design a nízká váha 1,1 Kg.
 


 

PRŮMYSLOVÉ DETEKTORY  Centrum_Logo

       

DETEKTORY POUŽITELNÉ JAK PRO HLEDÁNÍ HLUBOKO SE NALEZAJÍCÍCH TRUBEK, VEDENÍ A KANÁLŮ VE STAVEBNICTVÍ, TAK I PRO LOKALIZACI VELIKÝCH KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ.

FISHER GEMINI 3

Detektor kovu Gemini 3

Speciální detektor kovů Fisher GEMINI-3 pro lokalizaci lineárních vodičů jako jsou kabely, dráty, trubky, jakož i větších objektů ve velkých hloubkách. Jeho velkou výhodou je, že v půdním sloupci ignoruje všudypřítomné kovové smetí. Také jste lovec pokladů?
FISHER F-POINT
F-Point

Dohledávačka Fisher F-Point je skvělým pomocníkem při dohledávání drobných věcí a nejvíce oceníte jej v kamenité půdě či mezi kořeny.   

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ FISHER          Centrum_Logo                                     

SONDY

KRYTKY SOND 

PŘÍSLUŠENSTVÍ - DOPLŇKY - NÁRADNÍ DÍLY - SOUČÁSTKY