Fisher GOLDBUG Ultimite 

Detektor kovu Fisher GOLDBUG Ultimite Set je univerzální detektor kovu, který ocení každý lovec pokladů. Dá se s ním totiž hledat cokoli a na jakékoli lokalitě.

Detektor Fisher GOLDBUG Ultimite Set je díky 2 sondám Fisher 11DD + 13 Ultimite DD skvělý univerzální detektor kovu, který ocení nejeden skutečný hledač pokladů. Může se pochlubit zdokonalenou technologií pro předávání půdních a identifikačních informací a jeho unikátní systém ladění půdního efektu (Ground) je, rychlý, přesný a efektivní.

Fisher GOLDBUG je univerzální detektor s výjimečnou citlivostí pro nejdrobnější předměty z barevných kovů jako jsou šperky(zlato, stříbro, bronz), staré mince a to i ve vysoce mineralizované půdě. Pracuje na operační frekvenci 19 kHz. Tento nový detektor kovů má vynikající pohybově automatické elektronické odladění půdy a nabízí unikátní ID systém s výborným algoritmem.

Detektor má 2 hledací módy - All Metal a Diskriminační režim, stejně tak i audio nabízí 2 druhy tónů, nízký pro železo a vysoký pro barevné kovy. Rozhraní mezi žádným, hlubokým a vysokým tónem se dá podle potřeby jednoduše a rychle posouvat, což u jiných detektorů není možné, protože toto rozhraní je pevně nastaveno. Dále zde nalezneme funkci Pinpoint pro bezpohybové dohledávání a měření hloubky cílů. Lehká vodotěsná sonda o velikosti 25 x 14 cm má výborný dosah, separaci a díky eliptickému tvaru i krytí terénu.

Detektor kovu Fisher GOLDBUG Ultimite Set má 2 sondy: ULTIMITE 13DD (33cm) s výborným krytím terénu a skvělým výkonem/hloubkovým dosahem + FISHER 5DD (14cm) s bezkonkurenční separací a diskriminací nejdrobnějších předmětů (zlato, stříbro, bronz) v extrémně zamořeném prostředí a vynikajícím efektivním dosahem

SPECIFIKACE:


          -   funkce Pinpoint - přesné dohledávání s měřením hloubky   
          -   pohybové elektronické vyvažování * efektu
          -   nepřetržité vyhodnocování aktuálních půdních podmínek na displeji
          -   nezávisle nastavitelný GAIN a THRESHOLD
          -   indikátor signálu a jeho senzitivity
          -   unikátní identifikační ID systém s 2-tónovým vyhodnocením
          -   ¼ palcový i ½ palcový konektor sluchátek
          -   napájení jednou 9V baterií s provozní dobou 15+ hodin
          -   2 sondy - FISHER 11DD (28 cm) + 13 ULTIMITE DD (33 cm)
          -   nízká váha 1,1 kg
          -   záruka 5 let