Novinky

O VŠEM CO JE NOVÉHO A CO SE PŘIPRAVUJE VE SVĚTĚ DETEKTORŮ KOVU A HLEDÁNÍ S NIMI.

Firma Fisher přichází s novou dohledávačkou F-Pulse, která je vodotěsná do 3 metrů a díky pulsně indukční technologii ji nevadí žádná mineralizace ani slaná voda. Přístroj má následující specifikace:

Jako poslední ze tří nových modelů vůbec nejstarší firmy v oblasti detekce kovů, amerického Fishera jsme vyzkoušeli a udělali TEST cenově nejdostupnějšího detektoru modelové řady "F" označený jako Fisher F11.

Jedna z nejrespektovanějších a nejlepších značek detektorů kovů, australská firma MINELAB připravila pro všechny příznivce detektorringu velkou JARNÍ AKCI. Každý lovec pokladů má jedinečnou šanci nyní pořídit některý z detektorů Minelab s výraznou slevou a navíc v rámci této akce zdarma dostane příslušenství a doplňky Minelab.

Upravili jsme naše stávající stránky www.detektory.cz tak, aby byly přehlenější a zajímavější. Pokud budete mít zájem o koupi detektoru, příslušenství nebo doplňků, podívejte se do našeho e-shopu. Jsme přesvědčeni, že si u nás dokáže vybrat každý pokladů - úplný začátečník i zkušený profesionál.