Detektor kovů Fisher F75+ (Plus)

Vyprodáno

Doprava ZDARMA !
Váha: 1,6 Kg
ZÁRUKA 5 let

Představujeme novinku z amerického trhu - Fisher F75+ (Plus). Jedná se vlastně o model F75 LTD V2.0, ale bez malé 5DD (13cm) sondy a dodatečného příslušenství skládajícího se z obalů elektroniky obou jednotek s elektronikou, krytky sondy a čepice. Na rozdíl od LTD je však tento nejvyšší model nyní za skvělou cenu !

22 990,00 Kč

Poslední verze V2.0 posunuje tento dnes již legendární detektor kovu ještě o kus dál. Přináší technologické změny a vylepšení, jejichž výsledkem je absolutně klidný chod a stabilita a to i při nejvyšším nastavení citlivosti. Zásluhu na tom má především systém DST - Digital Schielding Technology. Tento antiprozvukový filtr ruší účinky elektromagnetického rušení, které se vyskytuje všude v blízkosti jeho zdrojů jako TV, telefonních a mikrovlnných vysílačů, vlakových trolejí, elektrických ohradníků, atd. DST lze navíc dle preferencí zapojit či vypnout.

Druhou novinkou je přidaný super rychlý program - process FA, který se vyznačuje vynikající a bezkonkurenční separací a je určený pro hledání na místech s vysokou koncentrací železného odpadu, tedy tam, kde se mohou nacházet železem zamaskované drobné předměty jako mince, šperky a jejich fragmenty a staré artefakty. 

Velká a přehledná LCD obrazovka nabízí 4 sloupkové grafy - obsahu minerálů v půdě, důvěryhodnosti nálezu, hloubky předmětu a stavu baterií. Menu ovládání je na displeji navíc neustále na očích a na spodní straně LCD se v případě potřeby objevují pomocné vzkazy.

Další nespornou výhodou tohoto detektoru je jeho nízká váha a dobrá vyváženost, díky čemuž se ním dá dlouhé hodiny chodit bez zjevné únavy. K tomu dopomáhá nastavitelná hliníková opěrka paže a pohodlné držadlo z pryže. Teleskopické ovládací tyče mají bytelné utahovací zámky a tak při hledání nedochází k žádnému zvukům nebo vrzání. Napájení na 4-1,5V AA baterie, které při běžných podmínkách zaručují40 hodin provozu.

Specifikace:

 • - Podsvícení displeje pro hledání při horších světelných podmínkách nebo ve tmě
  - Logické intuitivní Manu
  - Vizuální indikátory důležitých hodnot (ID, obsah minerálů v půdě, důvěryhodnost   
     signálu, měření hloubky)
  - 4 hledací režimy: Disc, statický All-Metal, pohybový Al-Metal a bezpohybový Pinpoit
  - Ladění půdy: 1/Fastgrab - automatické pohybové ladění půdy. 2/manuálního doladění
  - Funkce Trigger Pinpoint - bezpohybové zaměřování s variabilním audio tónem
  - Nízká hmotnost, výborné vyvážení, teleskopická konstrukce s opěrkou paže
  - Eliptická sonda 11DD (29 x 18 cm)
  - Napájení čtyřmi tužkovými AA bateriemi, provozní až 40 hodin
  Nově:
  - DST Technologie
  - LCD Serializace
  - 4 úrovně Fe Tone (2F, 2h, 2L, 20) -celkem 10 tónových variant, 4 VCO
  - Nastavitelný Audio Pitch (výška tónu) v režimu All-Metal i Disc
  - Super rychlý FA program
  - ZÁRUKA 5 let !