Vyhledávačka Fisher F-Pulse

Firma Fisher - 1. a nejstarší výrobce detektorů kovu na světě představuje nový pulsní pinpointer F-Pulse. Záměrem firmy bylo navrhnout a vyrobit nejvýkonnější dohledávací detektor na trhu a vyslyšet tím volání nejednoho lovce pokladů po detektoru, který by byl dostatečně robustní, vodotěsný do 2 metrů, měl moderní design, snadné ovládání a dokázal si udržet vysokou citlivost i v těch nejobtížnějších půdních podmínkách. Pulsně-indukční technologie umožňuje tomuto pinpointeru fungovat i tam, kde ostatní přístroje selhávají. Ať již se jedná o silně mineralizovanou půdu nebo slanou vodu, Fisher F-Pulse si drží svou stabilitu a jde hlouběji než všechny konkurenční produkty, které v takovýchto podmínkách ztrácejí nejprve citlivost a pak i funkčnost.

F-PULSE má promyšlenou ergonomii, dobře se drží a snadno se ovládá pomocí jediného tlačítka. Na jeho vývoji se podíleli zkušení hledači s úmyslem svoje hobby posunout na ještě na vyšší úroveň. Detektor je napájen (2) AA - 1,5V bateriemi na které vydrží až 25 hodin a je vyroben se speciálního materiálu odolného proto opotřebení.

Nový Fisher F-Pulse je tak výkonné zařízení, že umožní vyzkoušet i jinou metodu, než obvyklé prohledávání vyndané hlíny. Jestliže hledaný cíl, např. mince, není příliš hluboko pod povrchem (více než cca 7cm),  F-PULSE  jí dokáže na rozdíl od jiných méně výkonných pinpointerů, lokalizovat předtím, než začnete kopat. Takovéto zaměření z povrchu může výrazně zredukovat množství odstraňované zeminy nebo písku. Ušetříte tím tak jednak čas a jednak neponičíte trávník. 

Detekční sféra pinpointeru je 360° kolem hrotu a těla jeho protáhlé sondy. Pro přesné dohledání používejte samotný hrot, pro prohledání většího prostoru pak celou stranu sondy.
F-PULSE detekuje všechny kovy bez rozdílu, tedy železo i barevné kovy. Signalizace tónem, vibrací nebo obojím je proporcionální, to znamená, čím bude cíl blíže, tím bude signál silnější a naopak.                                                                                                                                        

SPECIFIKACE:

- Pulsní indukce                                                                                                                                    
- Nastavitelná citlivost na 3 úrovně
- Alarm ztracení MODE
- Ovládání pomocí 1 tlačítka
- Retune
- Proporcionální odezva signálu a tónu pomocí intenzity zvuku a/nebo vibrací
- LED světlo nastavitelné na 3 úrovně
- Bezproblémové fungování při vysoké mineralizaci i ve slané vodě
- Automatické vypnutí 
- Funguje na 2 tužkové AA baterie umístěné v hliníkovém šroubovacím pouzdře
- Vyrobeno ze speciálního materiálu odolnému opotřebení (na rozdíl od většiny dohledávaček)
- Pouzdro na opasek
- Vodotěsnost do 3 metrů
- Signalizace zvuková, vibrace a/nebo obojí
- Záruka 2 roky

Naskladnění začátkem prosince