Pozor na záruku

Detektory Fisher zakoupené od nás jakožto oficiálního českého distributora této značky mají plnou záruka v rozsahu 2+3 roky. Pokud jinde naleznete výrazně nižší cenu, může se jednat o neoficiálně dovezený detektor neznámého původu se zárukou platnou tam kde byl zakoupen, ne však v ČR.

Proč zakoupit detektory kovu FISHER právě od nás? Protože jsme od roku 1993 výhradním dovozcem této značky do ČR a SR a k nejlepší ceně pak dostáváte i plnou podporu americké firmy FISHER, nejstaršího výrobce detektorů kovů na světě. Ta zahrnuje plnou záruku 2+3 roky, servis a poradenství. 2 roky záruky vyplývají ze zákona + 3 roky navíc dáváme my po dohodě s firmou Fisher, která našim zákazníkům tak nabízí stejné záruční podmínky (5 let) jako dává v USA.

Proč se ale zmiňujeme o plné záruce když ta by přece měla být samozřejmostí. Je to proto, že na trhu mohou vyskytovat černí dovozci, kteří detektory dováží z neznámého zdroje mimo oficiální Fisher distribuční síť a ačkoli vám budou při nákupu slibovat hory - doly (tím, že nejsou autorizovaným prodejcem se vám určitě chlubit nebudou), v případě nastanuvších problémů s přístrojem tyto problémy budete nejspíš muset řešit vy sami. Takovýto prodejci totiž v lepším případě váš problém nebudou chtít vidět, v tom horším pak to ani nebudou muset předstírat, protože se mu po několika pokusech nebudete schopni dovolat. Proto se před nákupem detektoru prodejce nezapomeňte zeptat od koho detektory bere. To bude totiž místo kam se v případě problémů a záručních oprav budete muset obrátit. Když pak nebudete znát ani tento zdroj, záruční servis budete muset řešit s výrobcem v USA, což může být dost náročně jak z hlediska finančního (poštovné, pojištění, celníci, atd.), tak i jazykového.

Při nákupu přes internet se podívejte zdali na webových stránkách naleznete následující text:

"Detektor Fisher zakoupený u nás je legálně přivezen a nakoupen u oficiálního českého distributora této značky, tím pádem záruka na něj u nás platí v plném rozsahu 2+3 let".

Vložte svůj text...