Detektoring

Chcete být "lovec pokladů" ukrytých hluboko v zemi? Či vás koníček zvaný detektoring zaujal teprve nedávno? Ať je to tak či tak, v každém případě je potřeba, abyste pro tento úžasný a dobrodružný koníček vlastnili kvalitní detektor kovu. Pro začátečníky bude naprosto postačující jednodušší model s pár funkcemi a snadnou obsluhou. Pokročilejší "hledači" už budou nejspíše potřebovat profi přístroj, který bude disponovat výbornou diskriminací, značným dosahem a rychlou obnovou po přijetí cíle.

Pokud vybíráte kvalitní detektor kovu - ať už jste začátečníci či profi hledači - podívejte se na naši širokou nabídku detektorů kovu zavedených značek, jako jsou Fisher, Tesoro, Minelab nebo C.Scope. Máme zkušenosti s požadovanými parametry detektorů pro oddechové hledání všech druhů ale i profesionální hledání. Naše portfolio neustále rozšiřujeme, abyste měli možnost si pro sebe vybrat ten správný a nejlepší detektor kovu. Radíme, půjčujeme a prodáváme špičkové přístroje od renomovaných výrobců detektorů kovů. Věříme, že si každý u nás najde takový detektor kovu, který mu bude co možná nejlépe vyhovovat.

Detektory kovů dělíme na analogové a digitální. Zjednodušeně řečeno analogový přístroj vám dává informace o předmětu pod cívkou jen pomocí zvuku. Velikost a složení předmětu dokážete odhadnout pouze na základě zabarvení tónu a jeho délky. To znamená, že takový detektor musíte mít "naposlouchaný" a to se naučíte pouze praxí. Digitální detektor má oproti tomu signál upravený mikroprocesorem a zpravidla i displej, na kterém se zobrazují informace o elektromagnetickém složení předmětu, hloubce uložení předmětu v zemi, atd. Nálezy se navíc určují podle různých tónů (např. železo-hluboký a barevné kovy vyšší tóny). Záleží tedy čistě na vás a vašich zkušenostech, jaký typ detektoru kovu si pořídíte.