Návody

Zde najdete podrobné české návody detektorů a zkrácené návody do začátků. V nich jsou všechny důležité informace jak detektor nastavit, jakož i moje oblíbené a doporučené nastavení, při kterém přístroj funguje nejefektivněji.

Video návod dohledávacího detektoru Fisher F-PULSE

Dohledávací detektor Fisher F-PULSE si drží svou stabilitu při jakékoli mineralizaci a jde hlouběji než všechny konkurenční produkty, které v takovýchto podmínkách ztrácejí citlivost a funkčnost. F-PULSE je plně vodotěsný pulsně indukční detektor. Tato technologie umožňuje přístroji fungovat i tam, kde ostatní dohledávačky selhávají. F-PULSE je lehký, dobře se drží a snadno se ovládá pomocí 1 tlačítka.

Detektor kovu FISHER F11 je digitální detektor kovu vážící méně než 1 Kg se skvělým vyvážením, který nabízí dobrý výkon se spolehlivou diskriminací a slušnou separací. Kvalitní a přehledná LCD obrazovka zobrazuje kategorii signalizovaného kovu a zároveň detekované předměty hlásí 3 různými tóny. 

Detektor kovu FISHER F22 je nový, voděodolný digitální přístroj, který má velmi nízkou hmotnost, skvělé vyvážení, nabízí nadprůměrný hloubkový dosah a rozlišení. Kvalitní a přehledná LCD obrazovka zobrazuje číslo odpovídající elektromagnetické vodivosti detekovaného předmětu.