GoldenMask LP ZERO II 33

Příslušenství + doprava ZDARMA !

Detektor kovů LP ZERO-II 33 je universální detektor určený pro hledání všech typů kovových předmětů a vybavený DD sondou 33 cm Spider. Tato nová verze II má navíc velice užitečnou funkci na stlumování signálů železa, která se ohromně hodí do zamořeného terénu.

8 690,00 Kč

Detektor vznikl na návrh LP a požívá technologie firmy Golden Mask. Největší předností tohoto modelu je skvělý hloubkový dosah, který je ve své cenové kategorii opravdu nedostižný. Rovněž tak separační a diskriminační schopnosti detíku jsou na výborné úrovni.  

Detektor vznikl na návrh LP a požívá technologie firmy Golden Mask. Největší předností tohoto modelu je skvělý hloubkový dosah, který je ve své cenové kategorii opravdu nedostižný. Rovněž tak separační a diskriminační schopnosti detíku jsou na výborné úrovni.   

LP ZERO používá novou pracovní frekvenci 13 kHz a je vybavené pokročilými mineralizačními filtry. To dává uživateli velkou universálnost v použití a také možnost pracovat ve všech typech prostředí. Jednoduchost obsluhy a jednoznačnost odpovědi dává uživatelům možnost si hledání s detektorem naplno užít bez složitých nastavení. Detektor je ale přitom vybavený naprosto vším co hledač v terénu potřebuje. Velké možnosti přináší také variabilní nastavení audio diskriminace. Volnost možnosti nastavení, kde se vám mají ozvat nechtěné cíle aniž by jste ztratili cokoli na dosahu a na separačních vlastnostech je u detektoru pod 15 000 kč zcela výjimečná (pouze jeden přístroj na trhu) a v cenové třídě do 10 000 kč absolutně jedinečná. 


Ovládací prvky detektoru kovů LP ZERO

             Popis ovládacích prvků a možností nastavení v jednotlivých krocích.


CITLIVOST

Nastavení citlivosti ovlivňuje dosah detektoru a také částečně velikost přijímaných cílů. Ideální nastavení je vždy takové, aby byl detektor klidný a přitom byla citlivost na co nejvyšší úrovni.

Doporučená hodnota je na čísle 8.

DISKRIMINACE 

Nastavení úrovně odmítání nežádoucích kovů. Při takové hodnotě nastavení budete velice účinně eliminovat většinu železných odpadů. Diskriminátor má navíc dvojí funkčnost. V nastavení Audio nebudou diskriminované předměty dávat žádnou odpověď. V režimu Iron Audio se ozvou hlubokým tónem.

Doporučené nastavení je na čísle 2.

ON/OFF a HLASITOST

Zdvojený ovladač, kterým zapínáte detektor a zároveň regulujete hlasitost. Detektor zapnete otočením ovladače zleva doprava. Po otočení se ozve cvaknutí. Nastavená úroveň hlasitosti je na preferenci každého hledače.

Vysoké nastavení úrovně hlasitosti přináší maličko větší modulaci signálu.

PRACOVNÍ REŽIMY AUDIO a IRON AUDIO

V režimu AUDIO má detektor jednotónovou odpověď na všechny cíle. Při nastavení diskriminátoru na minimální hodnotu pak pracujete v režimu ALL METAL bez jakékoli filtrace. V režimu IRON AUDIO se všechny diskriminované cíle ozvou hlubokým tónem a přijímané vysokým. Obrovská výhoda je ve variabilitě takového nastavení, kdy můžete nastavením diskriminátoru ovlivnit Audio odpověď s ohledem na lokalitu ve které se pohybujete.

IRON AUDIO

Hlasitost audio odpovědi železa může být na hodně železnými odpady zaneřáděných lokalitách problém. Nejde jenom o komfort hledání, ale také o praktickou část, kdy snížením intenzity odpovědi železa jsme schopni dosáhnout výrazně lepších separačních vlastností detektoru. Volba úrovně hlasitosti je na každém hledači. Lze pouze doporučit, aby byla vždy o něco nižší než odpověď na barevné kovy. 

Technická specifikace :

 • Délka detektoru: maximální nastavitelná délka 136 cm, minimální délka 96 cm, délka
        nejdelšího dílu po rozložení třídílné konstrukce 51 cm.
 • Karbonová střední a spodní tyč
 • Váha detektoru: se sondou 23cm 2D Spider 1,3 kg, se sondou 30 cm 2D Spider 1,4 kg
 • Audio výstup: reproduktor nebo výstup pro sluchátka
 • Výstup pro sluchátka: jack 6,3 mm
 • Technologie: GMTECH VLF - technologie pro maximalizaci dosahu a rychlosti zpracování  
 • Dostupné sondy: 12 cm 2D Spider, 23 cm 2D Spider, 25x23 cm 2D, 30x25 cm 2D, 30 cm 2D Spider, 38x30cm       2D, 20x15 2D S.E.F, 30x 25 cm 2D S.E.F.
 • Pracovní režimy: Al Metal, Audio a Iron Audio
 • Odladění půdy: Automatické
 • Mineralizační filtry: Ano
 • Nastavení citlivosti: Ano 1 až 10
 • Nastavení diskriminace: Ano 1 až 10
 • Nastavení hlasitosti: Ano
 • Napájení: GM blok 12V (balení detektoru obsahuje jak bateriový blok, tak nabíječku)
 • Možnost nahradit bateriemi: Ano, 1,5V AA
 • Záruka: 2 roky
 • Dostupné sondy Golden Mask