Minelab Go-Find 66

Akce !

Příslušenství +
Pro-Find 15 +
doprava
ZDARMA!
  

Nový detektor kovů Minelab Go-Find 66 je určen pro začínající a mírně pokročilé hledače. Disponuje řadou pokročilých funkcí, skvělou citlivostí a dosahem. Na rozdíl od Go Find 22 je osazen větší 25cm sondou. Detektor je velmi lehký a skvěle vyvážený. Navíc ale také extrémně skladný, umožňující okamžité složení a 

5 990,00 Kč

rozložení během několika vteřin. Hledací sonda je vodotěsná, detektor tak můžete používat jak ve vnitrozemí, tak při brodění na plážích. 

Detektor zapnete a můžete okamžitě začít hledat. Veškeré ovládání je intuitivní a velice jednoduché pomocí dotykových tlačítek. Délku lze nastavit tak, aby vyhovovala každému hledači. Posuv se dá nastavit doslova milimetr po milimetru. Napájení přístroje je vyřešeno 4 x AA tužkovými bateriemi umístěnými v rukojeti přístroje.

Propojení s chytrým mobilním telefonem

Pomocí mobilní aplikace můžete svůj detektor Go-Find 66 propojit s Vaším chytrým telefonem. Pro Detektor Go Find 66 je vyvinutá profesionální aplikace, která ještě umocní Váš skvělý pocit z hledání s tímto detektorem.

Každý může najít svůj poklad

Ať už hledáte mince nebo šperky, identifikace Go Findu Vám pomůže se přesně rozhodovat, které cíle kopat a to pomocí audio odpovědi, kdy hluboké tóny označují feromagnetické kovy (železo) a vysoké tóny předměty z "barevných" kovů. Na LCD se pak vždy navíc rozbliká příslušná kategorie, do které předmět pod cívkou spadá. Oproti Go-Find 22 a 44 má 66tka bohatší menu a také lepší identifikaci na LCD. Ve výbavě je pak 5 pracovních programů. Barevná signalizace LED na horní části boxu, pak rychle určí zda se jedná o cíl z barevných kovů (zelená) a nebo železný (červená barva)

Klíčové vlastnosti

  • Detektor kovů Go Find 66 zvládne úplně každý a to i pokud nemá vůbec žádnou zkušenost s hledáním pomocí detektorů kovů
  • Je velmi lehký a extrémně skladný
  • Má vodotěsnou cívku a zvládá i hledání na slaných plážích.

Minelab Go-Find 22

2 vyhledávací režimy
20cm vodotěsná sonda
3 úrovně citlivosti
5 úrovní hlasitosti
Váha 1 kg
Pracovní frekvence 7,8 kHz


CENA: 3.990,- Kč

Minelab Go-Find 44

3 Vyhledávací režimy
25cm vodotěsná sonda
4 úrovně citlivosti
5 úrovní hlasitosti
5 "Treasure" zobrazení LED
Podsvícení
Pinpoint - bezpohybové dohledávání
Bluetooth
Standardní GO-Find aplikace
Váha 1,06 kg
Pracovní frekvence 7,8 kHzCENA: 4.990,- Kč

Minelab Go-Find 66

4 Vyhledávací režimy
25cm vodotěsná sonda
5 úrovní citlivosti
5 úrovní hlasitosti
5 "Treasure" LED
Podsvícení
Pinpoint - bezpohybové dohledávání
Bluetooth
Profesionální Go-Find aplikace
Váha 1,06 kg
Lopatka
Držák na chytrý telefon
Sluchátka
Pracovní frekvence 7,8 kHz  

CENA: 5.990,- Kč

Maskování

Přizpůsobte si GO-FIND snadno aplikovatelnými "skiny". Vyberte si ze dvou variant, tu která se Vám více líbí. (skiny jsou součástí balení).