Minelab VANQUISH 540 PRO Pack

AKCE !

Příslušenství a doplňky:
+ Dohledávačka Pro-Find 35
+ Sonda 12" 2D s krytkou
+ doprava ZDARMA !

Minelab VANQUISH 540 Pro Pack je nový špičkový detektor určený pro všechny, kteří hledají nejvyšší výkon při jednoduchém nastavení přístroje. Detektor je vybaven technologií Multi IQ a oproti verzi 340 a 440 má 2 sondy - větší 12" DD (30x25 cm+ menší 

13 990,00 Kč

8" DD (20x13cm) jakož i bezdrátová sluchátka. Vanquish 540 zvládne každý uživatel a detektor si poradí ve všech půdních podmínkách a se všemi typy cílů. Jedná se o jedinečný univerzální detektor kovů, který splní očekávání každého lovce pokladů od úplného začátečníka až po zkušeného profesionála.

Detektor je vybaven bezdrátovou technologíí Bluetooth, aptx™ Low Latency pro použití bezdrátových sluchátek, která jsou součástí balení. Opravdu zajímavé je také červené podsvícení displeje LCD, které je velmi příjemné. 

Ovládání detektoru

Z leva do prava: Podsvícení, On/Off - zapnutí detektoru, nastavení hlasitosti, All Metal - Iron Bias, Pinpoint, Nastavení citlivosti, Nastavení diskriminace, Nastavení pracovního režimu, Zapnutí Bluetooth, aptx™.

Technické parametry

Pracovní režimy: Mince, šperky, All Metal, Relik a vlastní režim
Odrušení interferencí Noise Cancel: Automatický, 19 kanálů
Bluetooth, aptx™ Low Latency: technologie pro připojení bezdrátových sluchátek
Iron Bias: vysoký - přednastavený, nízký - volitelný
Citlivost: 10 úrovní
Hlasitost: 10 úrovní
Počet tónů: 5
Diskriminace, segmenty: 25
ID identifikce: -9 až 40
Houbková identifikace na LCD: 5 segmentů
Pinpoint: Ano
Podsvícení: Ano
Délka: rozložený 145 cm, složený 76 cm
Váha: 1,3 kg
Cívka: V12 - 12x10" (30x25 cm) 2D, V8 - 8x5" (20x 13 cm) 2D s kryty
Displej: monochromatický LCD (součást dodávky kryt el. boxu)
Napájení: 4x1,5 V AA (součást dodávky 4x AA nabíjecí baterie a nabíječka)
Vodotěsnost: pouze sonda do hloubky 1m
Audio výstup: Vestavěný reproduktor, vstup - jack 3,5 mm, Sluchátka Minelab Bluetooth aptx™ součástí balení.
Pracovní teplota: -10°C to +40°C
Klíčová technologie: Multi IQ, Bluetooth, aptx™ Low Latency
Záruka - 3 roky

Balení detektoru

Konstrukce detektoru

U detektoru Vanquish se Minelab tak trochu vrací ke svým původním kořenům, tak jak je všichni známe z řad detektorů Explorer a E-Trac. Musím přiznat, že již při prvním setkání jsem se do konstrukce doslova zamiloval. Konstrukce je velice tuhá, zámky kvalitní a také skladnost je vynikající. Na animaci si můžete prohlédnout jak se detektor skládá. Z toho je vidět, že třeba nastavení vzdálenosti loketky bude nyní opravdu na milimetry přesné.

Pro co nejmenší složení, jde ale detektor složit ještě jinak. Tyč z loketkou jde totiž vytáhnout a strčit z druhé strany, což jsme samozřejmě ihned udělali. I když tak Minelab uvádí délku složeného detektoru 76 cm, po otočení loketky se dostanete na 68 cm.

Multi IQ technologie

Proč Multi-IQ? Protože díky revoluční technologii Multi-IQ máte kombinovanou sílu více detektorů v jednom - všechny pracovní frekvence detektoru běží současně. Přitom nic nenastavujete, prostě detektor zapnete a jdete.

Můžete se pohybovat v jakýchkoli půdách, nebo hledat jakékoli cíle, díky technologi Multi IQ máte současně v rukou jak detektor na nejemnější zlaté cíle tak přístroj pro hledání depotů.

VŠECHNY TYPY CÍLŮ, VŠECHNY TYPY LOKALIT, VŠE SOUČASNĚ.